Набір анальних пробок Best Butt Buddies від Toy Joy LOVE-SHOPE

890 ₴
809,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 430017
+380 (50) 780-07-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір анальних пробок Best Butt Buddies от Toy Joy
Best Butt Buddies — набір, який складається з трьох анальних пробок, виготовлених із пружного та гладкого матеріалу, який забезпечує гарне ковзання та легке введення. Заокруглений кінчик забезпечить максимально приємні відчуття. Не важливо, чи новачок Ви у світі анальних ласк, чи ж просунутий користувач, цей набір підійде кожному, хто хоче зануритися у світ анального задоволення
Рекомендується використовувати зі на водній або силіконовій основе.
Дивіться також: на нашому офіційному сайті.
Догляд та гігієна:
Перед і після використання промийте іграшку в теплій воді з м'яким мийним засобом. Можна також обробляти іграшку спеціальними .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Анальна пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Best Butt Buddies Purple |
| Розмір пробки L | Повна довжина - 12см, діаметр - 3см |
| Розмір пробки M | Повна довжина - 12см, діаметр - 2,5см |
| Розмір пробки S | Повна довжина - 10см, діаметр - 2см |
| Загальне | |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Підлога | Унісекс |
| Тип інтимної іграшки | Увімкнути анімацію |
| Колір | Фіалковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,90 ₴
- Спосіб упаковки: Уся придбана Вами продукція упаковується в загальну коробочку, пакет або іншого роду паковання з непрозорими властивостями, що не промацуються. Після якісного паковання, вже суцільна посилка поміщається у фірмовий конверт транспортної компанії та починається оформлення й роздрук товаро-транспортної накладної (в нашому офісі), яка зрештою прикріплюється до конверта посилки. Ця процедура суворо контролюється і здійснюється тільки нашими працівниками. Опис вантажу: сувенір



