Шестірня мала для м'ясорубки D = 20/42.5, H = 19/21 (41), Z = 11/51кос. Moulinex Zipexpert

88 ₴
82,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS-4775455
+380 (50) 780-07-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестірня мала для м'ясорубки Moulinex MS-4775455.
Оригінальна шестерня від компанії Moulinex.
Діаметр: 20/42.5мм.
Висота: 19/21(41)мм.
Кількість зубів: 11/51 (косі).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02 г |
| Висота великого кільця | 21mm |
| Висота малого кільця | 19mm |
| Діаметр великого кільця | 42.5mm |
| Діаметр малого кільця | 20mm |
| Зубці великого кільця | косі |
| Зубці малого кільця | прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 51 |
| Кількість зубців малого кільця | 11 |
| Загальна висота | 41mm |
| Тип шестерні | мала |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,72 ₴



