Шестірня мала для м'ясорубки D = 30/50, H = 30/18 (48), Z = 10/27кос. Braun Zipexpert
123 ₴
115,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 67001026
+380 (50) 780-07-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестірня мала для м'ясорубки Braun 67001026.
Оригінальна шестірня від компанії Braun.
Діаметр: 30/50 мм.
Висота: 30/18(48)мм.
Кількість зубів: 10/27(косые).
Щоб правильно підібрати шестерень, ознайомтеся, будь ласка, зі сталлю: Як підібрати універсальну шестерню для м'ясорубки?
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.045 г |
| Висота великого кільця | 18mm |
| Висота малого кільця | 30mm |
| Діаметр великого кільця | 50mm |
| Діаметр малого кільця | 30mm |
| Зубці великого кільця | косі |
| Зубці малого кільця | прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 27 |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Загальна висота | 48mm |
| Тип шестерні | мала |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,62 ₴



