Шестірня мала для м'ясорубки D=30.5/44, H = 35/18.5(45), Z = 10/27 Kenwood Zipexpert
125 ₴
118,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: KW650738
+380 (50) 780-07-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестірня мала для м'ясорубок Kenwood KW650738.
Оригінальна шестерня від компанії Kenwood.
Діаметр: 30.5/44мм.
Висота: 35/18.5(45)мм.
Ккількість зубців: 10/27.
Щоб правильно підібрати шестерень, ознайомтеся, будь ласка, зі сталлю: Як підібрати універсальну шестерню для м'ясорубки?
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.039 г |
| Діаметр великого кільця | 44mm |
| Кількість зубців великого кільця | 27 |
| Висота малого кільця | 35mm |
| Загальна висота | 45mm |
| Діаметр малого кільця | 30.5mm |
| Висота великого кільця | 18.5mm |
| Тип шестерні | мала |
| Зубці малого кільця | прямі |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Зубці великого кільця | прямі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118,75 ₴



