Шестірня мала для м'ясорубки D = 32/62, H = 17/11(24), Z = 19 кос./74кос. 187.0003 Zelmer Zipexpert
155 ₴
145,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 187.0003
+380 (50) 780-07-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестірня мала для м'ясорубок Zelmer 187.0003 793635.
Оригінальна шестерня від компанії Zelmer.
Діаметр: 32/62мм.
Висота: 17/11(24)мм.
Ккількість зубців: 19(косі)/74(косі).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.031 г |
| Діаметр великого кільця | 62mm |
| Кількість зубців великого кільця | 74 |
| Висота малого кільця | 17mm |
| Загальна висота | 24mm |
| Діаметр малого кільця | 32mm |
| Висота великого кільця | 11mm |
| Тип шестерні | мала |
| Зубці малого кільця | косі |
| Кількість зубців малого кільця | 19 |
| Зубці великого кільця | косі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,70 ₴



